Яку професію обрати?

7 лют. 2020
Профорієнтація для учнів 10-11-х класів

07.02.2020 у школі був проведений день профорієнтації для учнів 10-11-х класів. Враховуючи інтереси учнів, до школи були запрошені представники шістьох закладів. На заході були присутні викладачі Харківського державного транспортного коледжу, Харківського національного економічного університету імені С.Кузнеця, Харківського національного педагогічного університету  імені Г.С.Сковороди, Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва, Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного господарства, торгівлі, дизайну та Харківського національного автомобільно-дорожного університету. Представники надали інформацію про свій навчальний заклад, спеціальності, умови навчання та правила прийому.