Вихованці ЗДО №353 в гостях у школи

17 січ. 2020
Вихованці ЗДО №353 в гостях у школи

У рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою діти старшого дошкільного віку ЗДО №353 відвідали школу. Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні актовій та спортивній залах, бібліотеці.  Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками. Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.