Правильно готуємося до ЗНО

14 січ. 2019
Правильно готуємося до ЗНО

Де отримати достовірну інформацію про ЗНО? Які дати ЗНО необхідно внести в свій органайзер? Як готуватися до ЗНО самостійно? Де знайти базу тестових завдань ЗНО? Як швидко та якісно отримувати новини ЗНО?
Сьогодні учням 11-А класу Харківській загальноосвітній школи I-III ступенів № 41 було проведено урок, присвячений ознайомленню з інформаційними ресурсами сайтів Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для учнів (слухачів, студентів), які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.
Разом з учнями ми відвідали сайти цих центрів, отримали багато корисної інформації, дізналися про альтернативні ресурси для підготовки до ЗНО, та виконали завдання-квест «Інтернет ресурси ЗНО-2019», розгадавши секретний код, схований в квесті.