Годівниці

26 груд. 2018
Годівниці

Зимова пора не тільки час веселих свят, катань з гірки, відчайдушних ігор в сніжки, але й сильного морозу та холодного вітру. Так що нашим завданням є піклування над братами нашими меншими. Зимівля птахів, які дуже потребують допомоги. Велика кількість птахів в зимову холоднечу не можуть прогодуватися, а люди можуть допомогти їм пережити холод. Таким чином, протягом багатьох років своєї педагогічної діяльності у своїх класах вчитель фізичної культури Губанова Л.А. проводить акцію "Годувати птахів взимку!" і поклала за мету – зробити екологічно безпечні годівниці для птахів. Людмила Анатоліївна пропонує дітям робити годівниці і годувати пташок. Батьки допомагають своїм дітям із задоволенням. Годівниці приносять до школи і учні з радістю розвішують їх у шкільному дворі, годують птахів, спостерігають за ними. Це об’єднує дітей і дорослих. Хто не зробив годівницю, приніс корму для птахів.