«Юнісофт»

21 лист. 2018
Екскурсія до книжкової фабрики

21 листопада 2018 року учні 1-А класу відвідали книжкову фабрику «Юнісофт».

Під час екскурсії школярі дізналися скільки роботи треба виконати, щоб отримати підручник , відвідали складські приміщення, цеха, стали свідками роботи різальних та друкарських верстатів. Учні побачили етапи виготовлення книги: як готують папір для друку, як підрізають його на лист великого та маленького формату, як наносять на ці листи друк, як фальцюють надруковані листи в «книжечки», як обробляють та з’єднують напівфабрикати, як приклеюють до блоку форзац та кришку виробу.

Така екскурсія надала можливість учням безпосередньо та більш детально ознайомитися з професіями на виробництві, побачити реальну сучасну роботу підприємства.

Ми дуже вдячні  працівникам компаніх за цікаву екскурсію та чудові подарунки.