Змагання гандбол

22 лист. 2018
Змагання гандбол

Гандбол – командна спортивна гра, олімпійський вид спорту. У гандбол грають на спеціальному майданчику  між двома командами по 6+1 спортсменів у кожній. Перемогу дає перевага у кількості забитий м’ячів. У гандбол можуть грати як жіночі команди, так і чоловічі. Цю гру, звичайно, люблять підлітки. У багатьох школах проводяться змагання з цього виду спорту. Ця гра полюбилася й учням нашої школи і зараз є популярною серед них.

22 листопада на районних змаганнях з гандболу, що проходили в Харківській гімназії № 35, наша команда хлопців посіли II місце, а команда дівчат - III місце. Молодці! Так тримати!!!