Соколівські читання

9 лист. 2018
Краєзнавча конференція, присвячена народному художнику Володимиру Федоровичу Геращенко

9 листопада краєзнавці шкільного музею «Літопис першої основ’янської школи» взяли участь у щорічній краєзнавчій конференції «Соколівські читання», яка була присвячена пам'яті народного художника, Володимиру Федоровичу Геращенко, який народився в селищі Соколово Зміївського району, а навчався в Харківській загальноосвітній школі № 41 в 30-ті роки. Учні поклали квіти до стели загиблим воїнам 1943 року в боях за визволення селища Соколово.

Краєзнавчі роботи учня 11-А класу Міхаревича Євгена та учениці 8-А класу Сорокіної Дар’ї про життя і творчій вклад у мистецтво Слобожанщини були визнані кращими. До своєї пошукової роботи учні нашої школи залучили онучку та правнучку відомого художника Сабіну Алієву та Наллю Алієву.