Екскурсія до Харківської державної академії мистецтва та дизайну

1 лист. 2018
01.11.2018

01 листопада краєзнавці шкільного музею «Літопис першої основ’янської школи» відвідали Харківську державну академію мистецтва та дизайну. Метою цього візиту був збір матеріалу про творчий шлях народного художника Володимира Федоровича Геращенко, колишнього учня школи. Учні відвідали майстерню художника Коферева, колишнього вчителя Геращенка; кафедру дизайну, на якій мали нагоду продивитися роботи студентів. В рамках екскурсії відбулася зустріч із Миколою Миколайовичем Шеметом – племінником художника, із його правнучкою, а також із завідуючими кафедр живопису та дизайну. Під кінець зустрічі в музеї академії учні отримали подарунок – чудову книгу про історії факультету, та отримали запрошення до співпраці.