Екскурсія до Екопарку

2 лист. 2018
Екскурсія до Екопарку

02.11.2018  з метою залучення учнів до світу прекрасного, виховання в них любові та поваги до української природи і Слобожанського краю, було організовано та проведено екскурсію учнів початкових класів до Екопарку. Під час екскурсії учні мають можливість не лише своїми очима спостерігати за тваринами, але і близько поспілкуватися з деякими з них в зоні контактного зоопарку, відпочити на природі. Тому що екопарк – затишний острівець живої природи, де можна цікаво і пізнавально провести дозвілля, зарядитися позитивною енергією. Всі залишилися в захваті від побаченого і планують відвідати парк ще не раз.