Тиждень зарубіжної літератури

19 жовт. 2018
Заходи в рамках тижня зарубіжної літератури

З 16.10 по 19.10 у школі проходив тиждень зарубіжної літератури. Учні 5-А і 6-А класів приймали участь у вікторині,  тема якої «Казки народів світу», де проявили свої знання на високому рівні. Також учнями 5-х – 7-х класів було організовано творчу виставку малюнків «Майстри пера». Роботи дітей були присвячені творам зарубіжних письменників.

Також вчителем російської мови та зарубіжної літератури Галайдою Євгенією Олексіївною для 10-го та 11-го класів був  організований та проведений урок, присвячений 126-й річниці з Дня народження видатної поетеси Марини Цвєтаєвої. Діти із задоволенням познайомилися із лірикою російської письменниці.