Фестиваль авіації "AviaFest2018"

8 вер. 2018
Сезон малої авіації в Україні

Окриляюча  атмосфера, знайомство з досягненнями науки і техніки, безліч пізнавальних різноспрямованих виставок і вищий пілотаж – в небі і на землі. Учням 6 -А класу пощастило відвідати Щорічний Харківський Фестиваль авіації "AviaFest2018" (с. Новий Коротич), який став кульмінацією сезону малої авіації в Україні.

Заради глядачів було зібрано найкращих пілотів країни.

Окрім того на території аеродрому можна було ознайомитися з великою кількістю військової техніки . Діти мали можливість сфотографуватися, задати будь-яке питання про літаючі апарати і познайомитися з членами екіпажу.