До побачення, табори

15 черв. 2018
Закриття шкільних таборів «Озерна лілія» та «Веселі промінці»

15 червня відбулося святкове закриття таборів відпочинку з денною формою перебування (профільна зміна зі спортивною направленістю) «Озерна лілія» та «Веселі промінці» (відпочинкова зміна).

Підсумуємо:

·       кожного ранку вихованці таборів під керівництвом вихователів активно виконували зарядку, завдяки чому залишалися бадьорими упродовж всього дня;

·       щодня діти снідали та обідали різноманітними та смачними стравами;

·       вихователі старанно підібрали цікаві спортивні, повчальні та розважальні заходи, які не давали занудьгувати жодному з вихованців;

·       за час перебування в таборі діти відвідали чимало парків та розважальних комплексів, а саме:

1)    Центральний парк культури та відпочинку імені Максима Горького;

2)    Екопарк Фельдмана;

3)    ЦДЮТ № 7;

4)    Страусина ферма;

5)    Музей фотоілюзій;

6)    Основ’янське озеро;

7)    Торгівельно-розважальний центр «Чудо острів».

Шановні батьки та учні ХЗОШ № 41, ми раді вітати Вас в нашому таборі знов і знов. Дякуємо за довіру. До нових зустрічей влітку 2019!