Вітаємо з перемогою!!!

16 лют. 2018
Районні знагання з баскетболу

Баскетбол – досить молодий вид спорту, але він дуже швидко знайшов мільйони прихильників по всьому світу. Це командна спортивна гра, метою якої є закинути м’яч у кільце (кошик) суперника максимальну кількість разів. Кошик знаходиться на висоті 3,5 метра від підлоги. Родоначальником баскетболу вважають американського викладача Юнацької християнської асоціації Джеймса Нейсміта. Правила цієї гри були вперше опубліковані ним в газеті «Трикутник» в 1892 році. З тих пір вони мало змінилися. Нова гра швидко знайшла шанувальників.

В нашій школі теж люблять грати в баскетбол, є баскетбольна шкільна команда хлопчиків та дівчат. Збірні школи грають районні змагання з великого баскетболу, та баскетболу 3x3.

Вітаємо Бучковську Світлану, Валяєву Ірину, Пантю Кароліну, Шпаковську Лідію, які посіли II місце у районних змаганнях з баскетболу 3x3. Так тримати!!!