Футзал

31 січ. 2018
Перемога шкільної збірної з футзалу

Футзал в Україні та в інших країнах відомий як міні-футбол – командна спортивна гра з м’ячем у залі за участю двох команд: 5 гравців у кожній, один з них воротар. На відміну від інших видів футболу гра відбувається на майданчику з твердим покриттям, позначений лініями; не використовуються щитки чи бортики. У футзалі користуються меншим за розміром м’ячем із меншим відскоком, ніж звичайний футбольний м’яч. У грі наголошуються імпровізація, креативність та техніка, контроль м’яча та передачі в обмеженому просторі. За правилами футзал нагадує футбол. Стандартний матч складається з двох рівних таймів по 20 хвилин кожний. Перерва між двома таймами не може перевищувати 15 хвилин.

Учням нашої школи також подобається цей різновид футболу. Вони регулярно беруть участь у змаганнях з футзалу. Шкільні команди не раз посідали призові місця. Так, у січні 2018 року дівоча футзальна збірна школи посіла I місце у районних змаганнях. І зараз:

Калюжна Олена, Симонова Юлія, Вербицька Христина, Макаренко Ганна, Мільшина Єлизавета, Марченко Анастасія, Бабенко Анастасія, Тищенеко Аліна, Якушина Дар’я готуються до міських змагань. Удачі вам, дівчата!