21 лют. 2018

Нації вмирають не від інфаркту.
                                                                                                   Спочатку їм відбирає мову.

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні.

В нашій школі, в рамках відзначення цього дня учні 2-11 класів виконували Диктант єдності.