«Малюємо світ без насильства»

13 груд. 2017
Інтерактивний практикум для соціальних педагогів та психологів міста

12 грудня соціальний педагог закладу відвідала інтерактивний практикум, який мав гасло «Малюємо світ без насильства». Під час заходу соціальні педагоги та психологи міста обмінялись цінною інформацією один з одним щодо насилля (профілактика, методи взаємодії з дітьми, які стали свідками або жертвами насилля).

На виконання Закону України «Про попередження насильства в сім`ї», до Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» з метою профілактики та попередження гендерно-зумовленого насильства, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків, інших проявів дискримінації, ГО «Батьківський рух Харківщини» разом з Центром гендерної культури проведено інформаційно-просвітницький захід.