Зустріч випускників та друзів закладу з нагоди 100-річчя з дня заснування школи

9 груд. 2017
09.12.2017

9 грудня в стінах школи відбулася зустріч випускників та друзів закладу з нагоди 100-річчя з дня заснування школи.

Випускники та колишні вчителі школи відвідали шкільний музей та тематичні екскурсії. Поринути у минуле, у свої спогади змогли всі, хто був присутній на святковому концерті. Приємно було почути вітання від гостей свята: Харківської поетеси Елеонори Булгакової, представника районної ради ветеранів Іхненко Миколи Петровича та колишніх випускників школи.

В дружній атмосфері колишні випускники змогли поспілкуватись між собою та обмінятися спогадами і найбільш яскравими епізодами зі свого шкільного життя під час чаювання.

Школо, велика родино! Віншуємо твою радість, що збираєш до свого порогу вчителів, випускників усіх поколінь як ознаку Духовності, Соборності і Єдності.