РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

27 жовт. 2017
На сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» розміщено рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році у розділі "Методична діяльність" за предметами, та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі – «Методична діяльність»).

На сайті Комунального вищого навчального закладу «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ» розміщено рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році у розділі "Методична діяльність" за предметами, та для завантаження повністю   у розділі "Файловий архів" (підрозділі – «Методична діяльність»).