Відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка

10 жовт. 2017
...

10.10.2017 у ХЗОШ№41 відбулося урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Тарас Шевченко… Для кожного з нас це ім’я асоціюється з чимось дуже рідним, близьким, українським. Для когось він – непримиренний борець за волю, для інших – тонкий, натхненний лірик. Він є мірилом нашої совісті, мірилом нашої правди, його безсмертні твори є великою порадою для сучасної і майбутньої України. Він є нашим учителем, що навчає нас мудрості, любові до Батьківщини, до материнської мови, він навчає нас бути справедливими, гуманними, працьовитими, ами вчимося в нього примножувати славу України.

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, та з метою піднесення престижу української мови і літератури умолодого покоління, підвищення рівня загальної  мовної  культури,  виховання  в його учасників  почуття  гордості  за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета  світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка 10 жовтня у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 41 відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс спрямований на підвищення рівня знань учнів з української мови і літератури, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, формування почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах великий Кобзар.