День Цивільного Захисту

28 квіт. 2017
...

Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 28 квітня 2017 року в ХЗОШ№41 був проведений День цивільного захисту.

Основною метою Дня ЦЗ  стали:

1.    Для керівного складу:

Ø   удосконалення форм і методів при організації та виконанні ситуацій техногенного характеру.

2.  Для учителів:

Ø   набуття практичних навичок в діях по сигналах оповіщення ЦЗ та  при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

3.  Для учнів:

Ø   практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях;

Ø   виховання впевненості учнів у ефективності заходів, які поводяться ЦЗ

В ході дня ЦЗ були проведені наступні заходи: урочиста лінійка – відкриття дня ЦЗ; практичні заняття з ЦЗ та евакуація особового складу школи. Під час проведення заходів були підведені підсумки вивчення курсів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни». Учні на практиці закріпили знання, отримані  під час вивчення цих курсів, показали свої навички грамотно і чітко діяти в різних НС для захисту свого здоров’я та життя; практично перевірили вміння користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу; удосконалили теоретичні знання та практичні навички щодо  захисту від наслідків НС.

Завершено День ЦЗ підведенням підсумків та нагородженням найактивніших його учасників.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС техногенного характеру.