День пам’яті Віктора Олександровича Бабіча

10 квіт. 2017
Саме завдяки зусиллям Віктора Олександровича Бабіча в 2009 році був відкритий шкільний історико-краєзнавчий музей "Літопис першої Основ’янської школи".

10 квітня 2017 року відбувся семінар присвячений пам′яті Віктора Олександровича Бабіча.

Наша школа бачила не лише зелене буяння садів, щасливі очі першокласників, та вологі від сліз очі випускників, яких вона проводжала в доросле життя. Вона бачила і очі з сльозами від горя, бо в роки другої світової війни на фронти вона відправляла найкращіх своїх випускників. На стінах школи залишилися сліди від вибоїн, наче рани на серці матері. Та хіба ми, молоде покоління могли б знати всіх випускників, як би не праця великої людини, справжнього патріота своєї школи Віктора Олександровича Бабича? Саме завдяки його старанням та праці була проведена велика пошукова робота, з його ініціативи 5 травня 2012 року на стінах нашої школи з урочистями була установлена меморіальна дошка двум випускникам нашої школи, Героям Радянського Союзу, льотчикам генерал-лейтенанту авіації Івану Гавриловичу Пятихіну і полковнику, штурману морської авіації Олександру Федоровичу Толмачову.

До нас також завітали гості-випускиники нашої школи які співпрацювали з Віктором Олександровичем, журталіст з ройонної організації ветеранів, а також Елеонора Емануілівна Булгакова.