Свято Ніжності для найпрекрасніших представниць 41 школи

8 бер. 2017
Перші весняні дні у березні ще не позначені теплом, проте яскравіше, ніж узимку, сяє сонце, а краплисті весняні дощі зовсім не схожі на смутні осінні.

Хоча 2017 рік і розпочався із роздумів про  те, чи варто у календарі святкувань зберігати 8 Березня, українці радо зустріли цей день, що відклався у пам’яті багатьох поколінь як добрий і яскравий день, освячений любов’ю, ніжністю, теплом щирості, світлом душі і посмішок, осяяний барвистістю квітів і привітань. Які б пояснення не обрамлювали 8 Березня, а багато хто вважає цей день своєрідним символом поваги, любові, ніжності до жінки. Днем захоплення і зачудування найбільшим дивом на Землі – її Величністю Жінкою! Нас вітали і учні 41 школи і навіть вчителі!!!

Присутні в залі жінки відчули, що всі вони створені з ніжності й добра, променів щастя, джерельної глибини любові!